Ласкаво просимо у клініку здоров'я

Не відкладайте своє здоров’я на завтра, завітайте у «Хелс Клінік»!

Про нас

Медичний центр «Хелс Клінік» надає медичну допомогу при різних захворюваннях внутрішніх органів

Лікарі

Персонал нашої клініки – це кваліфіковані, молоді та енергійні лікарі різних спеціальностей, кандидати і доктора медичних наук

Послуги

На прийомі лікар приділить Вам достатньо часу, індивідуально підбере програму обстеження і лікування, відповість на всі Ваші запитання

Наші послуги

Послуги, які надає Медичний центр «Хелс Клінік»

Спеціалізація

Гастроентерологія

gastro1

У відділі гастроентерології медичного центру «Хелс Клінік»проводиться сучасне комплексне обстеження і лікування пацієнтів із захворюваннями органів травлення.

Ендоскопія

endoscop1

Під час діагностичних ендоскопічних маніпуляцій проводиться визначення pH шлункового соку, діагностика хелікобактерної інфекції та ін.

Ендокринологія

endokrin1

Діагностика, лікування, профілактика захворювань щитовидної залози (аутоімунний тиреоїдит, підгострий тиреоїдит, вузловий зоб, дифузний зоб, гіпотиреоз, тиреотоксикоз) та ін.

Кардіологія

kardiol1

Основне завдання кардіолога – поставити точний діагноз, при необхідності провести диференціальну діагностику між різними захворюваннями серцево-судинної системи.

Ревматологія

revmat1

Найбільш часто лікар ревматолог зустрічається з такими захворюваннями, як остеоартрит (остеоартроз), остеопороз, ревматоїдний артрит, фибромиалгия, системний червоний вовчак, подагра, спондилоартропатии і ін.

Пульмонологія

pulmon1

Безпосередньо в кабінеті лікаря-пульмонолога «Хелс Клінік» ви зможете пройти діагностику і визначити порушення функції зовнішнього дихання за допомогою спірографії – методу дослідження, без якого неможливо встановити діагноз «бронхіальна астма» або «обструктивний бронхіт» (ХНЗЛ).

Онкологія

onkol1

Онкологічні захворювання вимагають спільних зусиль лікарів різних спеціальностей в сукупності з сучасними лабораторними та інструментальними обстеженнями.

Сімейна медицина

semmed1

Сімейна медицина – це цивілізована система профілактики і надання первинної медичної допомоги, яка поєднує в собі біологічні, клінічні дисципліни і психологію, що дозволяє забезпечувати безперервну і всебічну медичну допомогу пацієнту і його родині.

Неврологія

nevrolog1

Невролог (він же невропатолог) діагностує і лікує захворювання нервової системи.

Дерматовенерологія

dermatover1

Досвідчений лікар-дерматолог проведе ретельний огляд, встановить діагноз і призначить оптимальний курс лікування.

Терапія

terapia1

Лікарі-терапевти є найбільш широко підготовленими фахівцями. Вони можуть виявити захворювання і призначити лікування, в більшості випадків, без залучення лікарів інших спеціальностей.

Ультразвукова діагностика

uzd1

Ультразвукове дослідження (УЗД) – це широко поширений сучасний спосіб діагностики захворювань внутрішніх органів і стану кровотоку.

Лаб. обстеження

laba1

Лабораторні дані є необхідним компонентом комплексного обстеження пацієнтів для постановки правильного діагнозу, а також виявлення різних захворювань на ранній стадії.

Забор матеріалів для проведення аналізів проводиться в нашій клініці.

Прайс-лист нашего партнера “Сінево”

Пацієнтам

Лікувальне харчування

lechebnoe_pitanie

Найбільш значний вплив на рухову функцію кишечника надає їжа, прийом якої запускає моторику всього шлунково-кишкового тракту (ШКТ) таким чином, що в одних відділах вона затримується, а в інших, в цей час, просувається ..

Хвороби та лікування

Атрофічний гастрит – що потрібно знати пацієнту

Якщо Вам або Вашій близькій людині поставили такий діагноз – не турбуйтеся, давайте разом розберемося що це таке. Що необхідно знати з самого початку?

Лікарям

Наукова діяльність

Список наукових публікацій

Клінічні дослідження

Клінічні дослідження

Коротко про нас

Нам усім дуже важливо бути здоровими, жити активним і повноцінним життям, адже без здоров’я неможливо і щастя. Сучасний ритм вимагає від людини багато енергії і ресурсів. Для того, щоб бути успішним – потрібно бути здоровим.

Потрібно пам’ятати, що своєчасне звернення до лікаря дозволяє виявити хворобу на ранній стадії, уникнути тривалого і дорогого лікування, а можливо, і хірургічного втручання. Дуже важливо знайти лікаря, який зможе допомогти, лікаря, котрому довіряєш. Тому правильний вибір клініки і лікаря запорука Вашого здоров’я на довгі роки.

Медичний центр «Хелс Клінік» надає медичну допомогу при різних захворюваннях внутрішніх органів.

Персонал нашої клініки – це кваліфіковані, молоді та енергійні лікарі різних спеціальностей, кандидати і доктора медичних наук, які постійно вдосконалюють свої знання, беручи участь в наукових конференціях і конгресах як в нашій країні, так і за кордоном, ведуть активну науково-дослідну роботу і беруть участь в розробках нових методів лікування.

Хочете консультацію?

Замовте дзвінок прямо зараз і наш адміністратор зв’яжеться з Вами

Хочете консультацію?

Замовте дзвінок прямо зараз і наш адміністратор зв’яжеться з Вами
Замовити дзвінок
Замовити дзінок

Запис на прийом

Так само Ви можете записатися на прийом до лікаря заповнивши форму нижче
""
1
Им'я
Прізвище
Телефон
Коментар
0 /
Previous
Next

Кращі лікарі - найкраща турбота

Ми працюємо для Вас і Вашого здоров’я

Новини

Будьте в курсі останніх подій

17.12.2016 НАМ 7 РОКІВ!.

Пройшло рівно 7 років від дня створення нашої організації. Це був важкий та тернистий шлях,але на сьогоднішній день ми досягли великих успіхів у своєму розвитку і продовжуємо працювати у тому ж напрямку!

25.11.2016

Одноденний семінар-практикум для дослідників та лікарів щодо організації та проведення клінічних досліджень в Україні, організований підкомітетом з клінічних досліджень Європейської Бізнес Асоціації. Захід зібрав разом понад 200 учасників зі всієї України, включаючи представників державних органів влади, дослідників, лікарів, юристів, СRО, представників фармацевтичних та логістичних компаній. Співробітники центру ознайомились з новими юридичними вимогами та обмінялись досвідом…

Details
0
Задоволених клієнтів
0
Років на варті Вашого здоров'я
0
Лікарів