сімейний лікар ВінницяХто такий сімейний лікар?

Це фахівець, який займається виявленням та лікуванням широкого спектру патологій, надає медичну допомогу всім пацієнтам незалежно від віку і статі.

Чи вибрали Ви свій лікуючий заклад?

Прогресивна реформа первинної ланки системи охорони здоров’я набрала чинності у 2018 році. Вже помітні перші позитивні суми концепції “гроші йдуть за пацієнтом”, проте досі більшість жителів Вінниці і ближніх районів не визначились із вибором лікуючого лікаря. Якщо Ви – один з цих людей, саме час серйозно замислитися про кандидатуру. Адже відмова від укладення декларації унеможливлює безкоштовне лікування на первинному рівні.

Чому саме “Хелс Клінік”?

Медичний центр “Хелс Клінік” готовий запропонувати оптимальні умови. Взаємовигідна співпраця без підводних каменів.
За статистикою, більшість населення навіть не підозрює про існування фахівців загальної практики в приватних клініках. Як і раніше, сімейний лікар у багатьох асоціюється з дільничним терапевтом. Насправді, на сьогоднішній день в кожній приватній клініці є один або декілька сімейних лікарів. Але в Вінницькій області тільки “Хелс Клінік” має можливість укладати декларацію за державною програмою.

Які переваги співпраці з нами?

Наявність всіх умов для проведення базових досліджень. Ви можете бути абсолютно впевнені в якості аналізів та професіоналізмі лаборантів нашого центру.

– Абсолютно безкоштовно Ви отримуєте загальні протокольні дослідження:

  • загальний аналіз крові,
  • загальний аналіз сечі,
  • визначення рівня цукру в крові,
  • ЕКГ,
  • рентгенографію органів грудної порожнини.

 – Можливість отримати затверджений і абсолютно законний лікарняний. Такої “влади” також не має переважна більшість приватних клінік.
– Спрощений маршрут пацієнта. За бажанням, сімейний лікар може видати направлення на консультацію вузького спеціаліста з нашого центру. Таким чином, щоб переміститися між первинною і вторинним ланкою, буде достатньо лише зайти в сусідній кабінет.
Надання вагомої знижки на платні процедури у нашому центрі. На сьогоднішній день держава не покриває вартість дорогих і специфічних методів діагностики, а також більшості лікарських маніпуляцій. Тож співпраця з “Хелс Клінік” дає очевидні споживчі переваги.


кашель; кровохаркання; задишка; блідість шкірних покривів; підвищена стомлюваність і пітливість; погіршення пам'яті; біль у грудях; прискорене серцебиття; дискомфорт при акті ковтання;  тяжкість в шлунку; нудота; запор, діарея; втрата апетиту; прибавка в вазі; хворобливість в суглобах і м'язах; зниження гостроти зору; підвищення температури тіла; запаморочення; зміна кольору сечі; патологічно сильна спрага; нетримання урини; ниркова колька; збільшення добового об'єму сечі; біль при сечовипусканні; набряклість; збільшення лімфатичних вузлів.