Ласкаво просимо в клініку здоров'я!

Любі друзі,

Нам усім дуже важливо бути здоровими, жити активним і повноцінним життям, адже без здоров’я неможливо і щастя. Сучасний ритм вимагає від людини багато енергії і ресурсів. Для того, щоб бути успішним – потрібно бути здоровим.

Потрібно пам’ятати, що своєчасне звернення до лікаря дозволяє виявити хворобу на ранній стадії, уникнути тривалого і дорогого лікування, а можливо, і хірургічного втручання.

Дуже важливо знайти лікаря, який зможе допомогти, лікаря, котрому довіряєш.

Тому правильний вибір клініки і лікаря запорука Вашого здоров’я на довгі роки.

Медичний центр «Хелс Клінік» надає медичну допомогу при різних захворюваннях внутрішніх органів.

Персонал нашої клініки – це кваліфіковані, молоді та енергійні лікарі різних спеціальностей, кандидати і доктора медичних наук, які постійно вдосконалюють свої знання, беручи участь в наукових конференціях і конгресах як в нашій країні, так і за кордоном, ведуть активну науково-дослідну роботу і беруть участь в розробках нових методів лікування.

На прийомі лікар приділить Вам достатньо часу, індивідуально підбере програму обстеження і лікування, відповість на всі Ваші запитання. У нас Ви зможете пройти огляд лікарів різних спеціальностей, здати необхідні аналізи, пройти додаткове обстеження.

Ми співпрацюємо з провідними медичними установами міста і країни для надання повного сучасного спектру послуг нашим пацієнтам.

З 2004 року колектив бере участь в міжнародних наукових програмах в медицині, можливості яких на 5-7 років випереджають рутинну практику лікарів нашої країни. За ці роки велика кількість пацієнтів отримали лікування в рамках 84 міжнародних наукових програм. Беручи участь в них наш центр вносить вклад в залучення міжнародних інвестицій та економічний розвиток країни, в розробку нових сучасних методів лікування і поліпшення якості життя пацієнтів. Відповідати світовим стандартам для проведення таких досліджень – честь для будь-якої клініки.

Важливим напрямком роботи нашої клініки є поглиблене вивчення аутоімунних захворювань, які входять в число головних сучасних медичних проблем людства і суттєво порушують якість життя. Ми готові запропонувати нашим пацієнтам найсучасніше лікування цих захворювань, а також надавати підтримку в ході лікування.

Фасад Хелс КлінікРесепшн Хелс КлінікВхід на другий поверх Хелс КлінікЗона для очікування Хелс КлінікКабінет УЗД Хелс КлінікМаніпуляційний кабінет Хелс КлінікСанітарна зона Хелс КлінікКабінет діагностики Хелікобактер Пілорі Хелс КлінікЗагальний вигляд мніпуляційного кабінету Хелс КлінікДенний стаціонар Хелс Клінік

Хочете записатися на прийом або залишити відгук?

Напишіть нам листа і ми з Вами зв’яжемося

Хочете записатися на прийом або залишити відгук?

Напишіть нам листа і ми з Вами зв’яжемося