Кардіолог —
лікар, до компетенції якого входить діагностика, терапія хвороб серцево-судинної системи. Спеціаліст займається консервативним лікуванням і у разі необхідності направляє пацієнта на консультацію до кардіохірурга для вирішення питання про проведення оперативного втручання.
В якому випадку і з якими симптомами Вам варто звернутись за консультацією до кардіолога?
- дискомфорт або біль в ділянці серця і за грудиною,
- при підвищенні або зниженні артеріального тиску,
- відчуття прискореного серцебиття , перебоїв в роботі серця, сповільненні пульсу,
- виникненні задишки,
- набряків нижніх кінцівок.
Які симптоми можуть вказувати на такі захворювання?:
- ішемічна хвороба серця (стенокардія, інфаркт міокарда, порушення ритму серця і провідності),
- гіпертонічна хвороба,
- кардіоміопатії,
- запальні захворювання (міокардити, перикардити та ін.),
- розвиток серцевої недостатності.
Причиною цих захворювань може бути і атеросклероз, і генетична схильність, і підвищений артеріальний тиск, і багато інших факторів, особливо при несвоєчасному лікуванні.
Також в нашому центрі в наявності широкий спектр лабораторних досліджень які сприяють постановці діагнозу.
Якщо Вам необхідне буде лікування та дослідження, яких немає в нашому центрі, – Ви будуте напрпавлені в найкращі клініки країни. Лікар приділить Вам достаньо часу та надасть відповіді на усі Ваші запитання.
Дзвоніть нам, дуже важливо звертатися вчасно!
загрудинний біль, дискомфорт (локальний, іррадіюючий, ниючий, що давить); коливання артеріального тиску, в тому числі стійка гіпертензія або гіпотонія; часті головні болі, запаморочення; набряклість кінцівок; непритомність; задуха в спокої / при фізичній активності; часте серцебиття, в тому числі нерегулярний ритм (відчуття перебоїв). Записатися на прийом до кардіолога у Вінниці гіпотензивні препарати — для зниження тиску; ліки для відновлення кардіального ритму; антиагреганти, антикоагулянти — для поліпшення реологічних властивостей крові; антихолестеринемічну — знижують рівень холестерину; судинні медикаменти; метаболічні препарати; антиангінальні — для припинення больового синдрому.