​Фіброколоноскопія в ВінниціФіброколоноскопія — це огляд товстої кишки за допомогою ендоскопічного апарату. Він дає можливість досліджувати прямий і ободовий підвідділи. Для цього використовують спеціальну гнучку трубку. У ній є оптоволокно, через яке проходить світло. Отримане зображення виводять на відповідну відеосистему або просто виводять на окуляр. Щоб роздути стінки товстої кишки (для повноцінного огляду), забезпечується подача повітря через спеціальний канал в трубці.

Яка потрібна підготовка до обстеження фіброколоноскопії під наркозом?

Перед проведенням процедури показана клізма, за необхідності за кілька днів до маніпуляції призначаються проносні медикаменти.

Попередньо дотримуються бесшлакової дієти. Що може бути в раціоні:

  • нежирна риба або курятина на пару / відварена;
  • каші (рис, гречка, вівсянка);
  • легкі супчики та бульйони;
  • хліб з борошна грубого помелу;
  • натуральні соки;
  • нежирні кисломолочні продукти (кефір, сир).

Напередодні процедури радять пити більше рідини. За добу віддайте перевагу рідкій їжі і воді, відварам, чаю. За 16-18 годин до самого огляду протипоказано їсти. Рекомендується пити негазовану воду, знежирений кефір.

Як проходить діагностика?

Пацієнт лягає на кушетку. Ноги злегка зігнуті в колінах. Введення гнучкої трубки здійснюється через анальний отвір. Можливі неприємні відчуття роздування, больовий синдром. Отримана картина дозволяє визначити найдрібніші зміни.
Фіброколоноскопія кишечника з біопсією передбачає взяття невеликого шматочка тканини для подальшого лабораторного дослідження. Для цього використовують маніпулятор, який знаходиться всередині каналу на трубці. Якщо при цьому утворюється невелика кровотеча, то її усувають за допомогою лазера.

Відчуття здуття може тривати ще кілька годин. Але больовий синдром проходить швидко, як і всі неприємні відчуття. Весь процес займає від 15 до 30 хвилин.

Вартість фіброколоноскопії у Вінниці

У медичному центрі Хелс Клінік ви можете пройти повне обстеження свого організму. Наші фахівці використовують міжнародний досвід у своїй практиці. Якщо ви захочете розглянути можливі пропозиції та відгуки за ціною на фіброколоноскопії, то переконаєтеся, що Хелс Клінік надає високоякісні послуги за доступними цінами.

Ця процедура коштує всього 800 гривень. Якщо потрібна діагностика тільки прямої кишки, вартість становить 100 гривень. За процедуру сигмоскоїї — дослідження слизової оболонки — оплата складе 300 грн. Наша клініка гарантує обслуговування на вищому рівні, точне діагностування та застосування кращих методик для усунення проблеми.