УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА

Ультразвукове дослідження (УЗД) – це широко поширений сучасний спосіб діагностики захворювань внутрішніх органів і стану кровотоку.

За допомогою ультразвукових хвиль, які утворюються в спеціальному джерелі всередині ультразвукового апарату, а потім проникають через шкіру і м’які тканини і відбиваються від внутрішніх органів, можна побачити найдрібніші структурні зміни в людському організмі.

В даний час, ультразвукова діагностика застосовується повсюдно. Вона істотно допомагає лікарям у постановці діагнозу. УЗД дозволяє оцінити роботу, розмір і структуру органів, визначити наявність запальних процесів, утворень, перевірити прохідність кровоносних судин і проток внутрішніх органів.

Область застосування ультразвуку у внутрішній медицині надзвичайно широка. Це абдомінальна хірургія і терапія, урологія, гастроентерологія, маммология, ендокринологія, судинна хірургія, кардіологія, захворювання опорно-рухового апарату та ін.

Перед проведенням УЗД потрібно проконсультуватися з лікарем. Деякі види ультразвукового обстеження вимагають попередньої підготовки і уточнення часу проведення дослідження.

У медичному центрі «Хелс Клінк» Ви зможете пройти комплексне УЗД при різних захворюваннях внутрішніх органів. Досвідчені фахівці та сучасне обладнання дозволять Вам швидко отримати результат.