ТЕРАПІЯ

Терапія – (від грец. – «Лікарський догляд, лікування») – галузь медицини, що вивчає внутрішні хвороби – порушення роботи внутрішніх органів і систем. Сюди відносяться серцево-судинні захворювання, проблеми органів дихання, крові, сечовидільної системи, шлунково-кишкового Ракта, опорно-рухового апарату, ендокринні, алергічні та інфекційні хвороби, патологія імунної системи, порушення водно-електролітного обміну в організмі та ін.

Лікарі-терапевти є найбільш широко підготовленими фахівцями. Вони можуть виявити захворювання і призначити лікування, в більшості випадків, без залучення лікарів інших спеціальностей. Такий похід забезпечує найбільш комплексне і гармонійне сприйняття людини, як цілісність організму, а не окремих органів або систем.

У всьому світі лікарська допомога починається саме з лікарів широкого профілю та тільки при необхідності підключаються вузькі фахівці.

Коли слід звертатися до терапевта?

Що б Вас ні турбувало – від нежиті та кашлю до підвищення артеріального тиску, від болю в попереку або суславах до порушення травлення – Вашим першим вибором повинен стати грамотний терапевт або лікар загальної практики (сімейний лікар).

Для постановки попереднього діагнозу лікар-терапевт збирає анамнез, розпитуючи пацієнта про початок та хід захворювання. Потім проводить обов’язковий загальний огляд пацієнта.

Наступний етап діагностування – загальні клінічні лабораторні та необхідні додаткові інструментальні обстеження.

Отримавши результати, лікар призначає лікування або, в разі необхідності, направляє пацієнта до вузькопрофільних лікарів, які спеціалізуються на виявлених патологій.

У медичному центрі «Хелс Клінк» – Вас проконсультують досвідчені лікарі терапевти і сімейні лікарі, вони приділять Вам достатньо часу, уважно однесуться і забезпечать оптимальне рішення проблем з Вашим здоров’ям.

Правильний вибір терапевта та сімейного лікаря – запорука здоров’я всієї сім’ї!