СІМЕЙНА МЕДИЦИНА

Сімейна медицина – це цивілізована система профілактики і надання первинної медичної допомоги, яка поєднує в собі біологічні, клінічні дисципліни і психологію, що дозволяє забезпечувати безперервну і всебічну медичну допомогу пацієнту і його родині.

Мабуть, найбільшою перевагою сімейної медицини є профілактична робота, спрямована на попередження виникнення захворювань або рецидивів хвороб в будь-якому віці.

Прогнозувати початок і розвиток багатьох хвороб можна ретельно вивчивши сімейний анамнез, тому що ряд захворювань носить сімейний характер.

У спадщину можуть передаватися не тільки схожість зовнішніх рис, але і особливості обміну речовин, характер функціонування органів і систем, що привертають до ряду захворювань.

До таких хвороб відносяться гіпертонія та ішемічна хвороба серця, порушення обміну речовин, астма і алергія, патологія судин і ожиріння, багато інших захворювань. Найчастіше, успадковуються не самі захворювання, а тільки схильність до них. Реалізація ж генетичних задатків значною мірою обумовлена ​​зовнішніми впливами, умовами життя, харчування, впливом несприятливих факторів, нервовими перевантаженнями, сімейними або місцевими традиціями. Так, серед членів сім’ї, навіть живуть окремо, нерідко однаковими залишаються спосіб життя, характер харчування, проведення дозвілля, а негаразди одного з них досить гостро переживаються усіма.

Сімейний лікар «Хелс Клінік»:

  • Аналізує стан здоров’я пацієнта в цілому, враховуючи його фізичні, психологічні та соціальні особливості.
  • Підбирає найбільш оптимальний спосіб лікування виявлених захворювань та контролює виконання призначень.
  • Здійснює тривале спостереження за станом здоров’я пацієнта.
  • Консультує своїх пацієнтів в разі гострого захворювання або відвідуючи пацієнта на дому, або по телефону.
  • При необхідності організовує консультації вузьких фахівців, лабораторні та інструментальні дослідження.
  • Проводить профілактичну і роз’яснювальну роботу в родині.
  • Організовує сезонні щеплення.

Сімейний лікар – це не тільки доктор, а й людина, якій Ви зможете довірити здоров’я всієї родини і який в будь-яку хвилину готовий прийти до Вас на допомогу. Місце лікаря загальної практики в системі охорони здоров’я унікально – він безпосередньо спілкується з пацієнтом і його родиною, бере на себе відповідальність за здоров’я спостережуваних, забезпечує лікування та профілактику, залучаючи для цього найсучасніші досягнення науки, координує зусилля вузьких фахівців.

В «Хелс Клінік» сімейний лікар тісно співпрацює з фахівцями напрямки гастроенерологіі, кардіології, ревматології, онкології, алергології, пульмонології.