Ласкаво просимо в клініку здоров'я!

Любі друзі,

Нам усім дуже важливо бути здоровими, жити активним і повноцінним життям, адже без здоров’я неможливо і щастя. Сучасний ритм вимагає від людини багато енергії і ресурсів. Для того, щоб бути успішним – потрібно бути здоровим.

Потрібно пам’ятати, що своєчасне звернення до лікаря дозволяє виявити хворобу на ранній стадії, уникнути тривалого і дорогого лікування, а можливо, і хірургічного втручання.

Дуже важливо знайти лікаря, який зможе допомогти, лікаря, котрому довіряєш.

Тому правильний вибір клініки і лікаря запорука Вашого здоров’я на довгі роки.

Медичний центр «Хелс Клінік» надає медичну допомогу при різних захворюваннях внутрішніх органів.

Персонал нашої клініки – це кваліфіковані, молоді та енергійні лікарі різних спеціальностей, кандидати і доктора медичних наук, які постійно вдосконалюють свої знання, беручи участь в наукових конференціях і конгресах як в нашій країні, так і за кордоном, ведуть активну науково-дослідну роботу і беруть участь в розробках нових методів лікування.

На прийомі лікар приділить Вам достатньо часу, індивідуально підбере програму обстеження і лікування, відповість на всі Ваші запитання. У нас Ви зможете пройти огляд лікарів різних спеціальностей, здати необхідні аналізи, пройти додаткове обстеження.

Ми співпрацюємо з провідними медичними установами міста і країни для надання повного сучасного спектру послуг нашим пацієнтам.

З 2004 року колектив бере участь в міжнародних наукових програмах в медицині, можливості яких на 5-7 років випереджають рутинну практику лікарів нашої країни. За ці роки велика кількість пацієнтів отримали лікування в рамках 84 міжнародних наукових програм. Беручи участь в них наш центр вносить вклад в залучення міжнародних інвестицій та економічний розвиток країни, в розробку нових сучасних методів лікування і поліпшення якості життя пацієнтів. Відповідати світовим стандартам для проведення таких досліджень – честь для будь-якої клініки.

Важливим напрямком роботи нашої клініки є поглиблене вивчення аутоімунних захворювань, які входять в число головних сучасних медичних проблем людства і суттєво порушують якість життя. Ми готові запропонувати нашим пацієнтам найсучасніше лікування цих захворювань, а також надавати підтримку в ході лікування.

Хочете записатися на прийом або залишити відгук?

Напишіть нам листа і ми з Вами зв’яжемося

Хочете записатися на прийом або залишити відгук?

Напишіть нам листа і ми з Вами зв’яжемося