ЕНДОКРИНОЛОГІЯ

Наявність високотехнологічного обладнання, сучасних можливостей лабораторної діагностики та високий професійний рівень фахівців медичного центру «Хелс Клінік» дають можливість провести весь комплекс обстежень для діагностики різних форм ендокринних патологій та призначення адекватного лікування.

Основні напрямки діяльності лікаря-ендокринолога:

1. Діагностика, лікування, профілактика захворювань щитовидної залози (аутоімунний тиреоїдит, підгострий тиреоїдит, вузловий зоб, дифузний зоб, гіпотиреоз, тиреотоксикоз). Диференціальна діагностика доброякісних і злоякісних утворень щитовидної залози з використанням тонкоголкової аспіраційної пункційної біопсії, яку проводить досвідчений лікар ультразвукової діагностики, а результати аналізуються висококваліфікованим цитологом з використанням сучасного обладнання.
2. Рання діагностика, профілактика і лікування цукрового діабету та його ускладнень в команді з висококваліфікованими фахівцями: неврологом, окулістом, кардіологом, хірургом з використанням найсучасніших методів лабораторної та інструментальної діагностики. Підбір ефективних цукрознижувальних препаратів, в тому числі, інсуліну. Навчання пацієнтів самоконтролю, підбір індивідуального харчування.
3. Лікування ожиріння, встановлення причини надлишкової маси тіла, діагностика, лікування, а також профілактика ускладнень ожиріння (серед них: цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, порушення менструального циклу, безпліддя). Ожиріння є не тільки естетичної, а й важливою медичною проблемою. Надмірна вага збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, деяких пухлин і вкорочує життя на кілька років. Ожиріння є причиною порушення менструального циклу у жінок, безпліддя, захворювання жіночих статевих органів, в тому числі і раку, у чоловіків – один з факторів зниження потенції і безпліддя. Варто задуматися і звернутися на консультацію до ендокринолога.
4. Діагностика і лікування захворювань гіпоталамо-гіпофізарної системи (гіпоталамічний синдром, гіперпролактинемія, нецукровий діабет та інші).
5. Діагностика та лікування захворювань паращитовидних залоз (гіпопаратиреоз, гіперпаратиреоз).
6. Діагностика і лікування захворювань наднирників (хвороба Аддісона (хронічна недостатність надниркових залоз), феохромоцитома, первинний гіперальдостеронізм та інші).
7. Профілактика, діагностика і лікування остеопорозу – німий епідемії нинішнього століття, яка за своєю медико-соціальної значимості займає 3 місце після серцево-судинних захворювань і цукрового діабету на увазі високого ризику виникнення остеопоротичних переломом, які призводять до інвалідизації та істотно впливають на тривалість життя.

Якщо без видимої причини Ви:

  • схудли або одужали, з’явилася сухість у роті, спрага, стали частіше мочитися;
  • почали швидко втомлюватися, з’явилася підвищена дратівливість, емоційна мобільність;
  • погано переносите холод чи спеку;
  • відзначаєте появу набряків, сухість шкіри;
  • часто буває тремтіння в руках або тілі;
  • часто бувають серцебиття, турбує пітливість, підвищений апетит;
  • з’явився дискомфорт, біль на передній поверхні шиї, «кому» в горлі;
  • сталo випадати волосся на голові, або надмірно рости у жінок над верхньою губою, підборідді, стегнах, по білій лінії живота, навколо сосків, з’явилася вугрі, «розтяжки» на шкірі стегон, грудей рожевого, бордового або фіолетового кольору;
  • порушився сон, з’явилася сонливість.

У медичному центрі «ХЕЛС КЛІНІК» Ви можете пройти УЗД обстеження, лабораторні
дослідження в сертифікованій лабораторії та отримати консультацію фахівця.